Духова шафа, пральна машина, варильна панель, витяжки кухонні, газові плити, електроплити, холодильники, посудомийна машина
Блог > Коментарі до замітки

Поради щодо вибору витяжки


Моделі витяжок
Існують 2 види кухонних витяжок:

1.
Тунельні витяжки виводять кухонні запахи і пари назовні і подають звідти в приміщення свіже повітря. Це означає, що кухня грунтовно провітрюється. Falmec рекомендує використовувати саме таку систему.
2.
Фільтруючі витяжки без вивідного каналу очищають забруднене повітря, пропускаючи його крізь фільтри і повертаючи назад у кухню.

Потужність мотора і об'єм кухні
Щоб вибрати найкращий варіант витяжки для Вашої кухні, оцініть розміри кухні і виберіть витяжку з відповідною вентиляційної здатністю і потужністю з урахуванням того, що, як правило, повітря в приміщенні повинен повністю оновлюватися 8 разів на годину.

Тунельна система
Вам необхідно знати, що ефективність витяжки залежить від довжини вивідного каналу, кількості поворотів у каналі та діаметру трубопроводу. Чим довше вивідний канал, тим більший потрібно діаметр труб. Falmec рекомендує використовувати труби з діаметром не менше 120 мм і з найменшою кількістю вигинів і поворотів по дорозі вивідного каналу.

Види фільтрів
Всередині витяжок Falmec знаходяться два види фільтрів. Антіжіровие фільтри захищають мотор від скупчування жирних часток. Вугільні фільтри, які усувають неприємні запахи, встановлюються тільки у фільтруючих рециркуляційних витяжках без вивідного каналу.

Вибір стали
У більшості своїх пристроїв Falmec використовує нержавіючу сталь AISI 304.

Нещодавно був представлений новий ексклюзивний і революційний варіант «Fasteel - захист від відбитків пальців» - єдина сталь, вирішальна проблеми очищення.

середа, 30.06.2010, pyh